Katalognr.: 141
Nora Gulbrandsen: Fruktsett dek. i sort og grønt med rød kant, åttekantet, best. av fat og 5 asjetter. Sign. N.G. D: 31 og 19 cm. Hakk i kanten på fatet.
Prisantydning: ( 700 - 900)