Katalognr.: 100

HAALAND, LAURITZ (1855-1938): Kystparti med skuter -89, opl, 22x34 cm. Fullsign. og datert nth. Litt avskalling i malingen ntv. Svak ripe.

Prisantydning: ( 20000 - )

Solgt for: 12000