Katalognr.: 145
WAKSVIK, SKULE (f. 1927): Elg 1981, bronseskulptur, H: 61 cm. L: 82 cm. Sign. og datert på plinten.
Prisantydning: ( 30000 - 35000)
Solgt for: 25000