Katalognr.: 145

WAKSVIK, SKULE (f. 1927): Elg 1981, bronseskulptur, H: 61 cm. L: 82 cm. Sign. og datert på plinten.

Prisantydning: ( 30000 - 35000)

Solgt for: 25000