Katalognr.: 134

DAHL, JOHAN CHRISTIAN (1788-1857): Luftstudie 1835, opp, 19.5x27.5 cm. Sign. nede midt på JDahl d. 16. Nov. 1835. Inskripsjon på baksiden: No. 129 auf Pappe - 26 1/2" - 19". Luftstudie aus Dänemark, Sachsen oder bei Dresden. Litt.: Marie Lødrup Bang: Johan Christian Dahl, kat. nr. 792. Proveniens: Siegwald Dahl, sønn av J.C.Dahl Generalkonsul D. Hildisch Trygve Nielsen Arving til Trygve Nielsen

Prisantydning: ( 150000 - )

Solgt for: 185000