Katalognr.: 134
DAHL, JOHAN CHRISTIAN (1788-1857): Luftstudie 1835, opp, 19.5x27.5 cm. Sign. nede midt på JDahl d. 16. Nov. 1835. Inskripsjon på baksiden: No. 129 auf Pappe - 26 1/2" - 19". Luftstudie aus Dänemark, Sachsen oder bei Dresden. Litt.: Marie Lødrup Bang: Johan Christian Dahl, kat. nr. 792.
Proveniens: Siegwald Dahl, sønn av J.C.Dahl
Generalkonsul D. Hildisch
Trygve Nielsen
Arving til Trygve Nielsen
Prisantydning: ( 150000 - )
Solgt for: 185000