Katalognr.: 125

BENNETTER, JOHAN (1822-1904): Stavanger Havn 8/11 1885, opp, 27x40 cm. Sign. ntv. Datert nth. Stedsbestemt på baksiden.

Prisantydning: ( 25000 - 30000)

Solgt for: 35000