Katalognr.: 123

BAGGE, MAGNUS THULSTRUP (1825-1894): Strandparti med båter i solnedgang, 1864, opl, 36x54 cm. Sign. og datert nth.

Prisantydning: ( 18000 - 20000)

Solgt for: 16000