Katalognr.: 150
GJØS (GIØØS), FERDINAND (1790-1852): I Tistedalen ved Fredrikshald 1820, opl, 40x48 cm. Stedsbestemt og datert på baksiden. Usign.
Prisantydning: ( 20000 - )
Solgt for: 34000