Katalognr.: 150

GJØS (GIØØS), FERDINAND (1790-1852): I Tistedalen ved Fredrikshald 1820, opl, 40x48 cm. Stedsbestemt og datert på baksiden. Usign.

Prisantydning: ( 20000 - )

Solgt for: 34000