Katalognr.: 153
GUDE, HANS FREDRIK (1825-1903): Fiske ved Pont-y-Pair, Bettws-y-Coed, Wales, Febr. 63, tegning/akvarell, 23x33 cm. Monogramert, datert og stedsbestemt ntv. Rift.
Prisantydning: ( 5000 - 7000)
Solgt for: 6000