Katalognr.: 151
GRØSTAD, TERJE (f. 1925): Fra "Den fjerde nattevakt" 1972 (J. Falkberget), 6 tresnitt prøvetrykk, rammet inn sammen. Ulike størrelser, ca. 7x10 cm. Alle fullsign. og datert nth.