Katalognr.: 191
WEIDEMANN, JACOB (1923-2001): Fra Matteus Evangelium, olje på papp, 37x23 cm. Usign. Bekreftelse fra fru Weidemann medfølger.
Prisantydning: ( 18000 - 20000)
Solgt for: 12000