Katalognr.: 155
HANNO, ANDREAS FR. WILHELM VON (1826-1882): "Fanden i nøtta", serie på 5 tegninger/akvareller, alle ca. 15x13 cm. Sign. og datert 1873 ntv.
Solgt for: 6000