Katalognr.: 192
WILLUMS, OLAF (1886-1967): "Båtskur, Frognerkilen" -34, opp, 24x34 cm. Fullsign. og datert ntv. Utstilt Kunstnernes Hus, januar 1941.
Solgt for: 2500