Katalognr.: 183

Rikt utskåret og malt høvre, 1700 tallet. Utskåret med dyr og fugler, eierinitialer og dat. 1801. En vinge mangler. Proveniens: Fra en av Sandnesgårdene i Drangedal.

Prisantydning: ( 15000 - 20000)

Solgt for: 54000