Katalognr.: 183
Rikt utskåret og malt høvre, 1700 tallet. Utskåret med dyr og fugler, eierinitialer og dat. 1801. En vinge mangler.
Proveniens: Fra en av Sandnesgårdene i Drangedal.
Prisantydning: ( 15000 - 20000)
Solgt for: 54000