Katalognr.: 130

NIELSEN, AMALDUS C. (1838-1932): Kystmotiv 1886, opl, 65x110 cm. Fullsign. og datert ntv. Utydelig stedsbestemmelse på baksiden.

Prisantydning: ( 120000 - 130000)