Katalognr.: 143
STORM, HALVARD (1877-1962): 2 raderinger, Fra Skjåk i Gudbrandsdalen -31 (25x39 cm.) og Fra Pollfoss i Gudbrandsdalen -32 (16.5x29 cm.). Begge fullsign. og datert nth.