Katalognr.: 134

POOLE, PAUL FALCONER (1807-1879, britisk): Kvinne med vannkrukke 1871, opp, 50x39 cm. (ovalt). Sign. og datert ntv.

Prisantydning: ( 7000 - 8000)

Solgt for: 4000