Katalognr.: 134
POOLE, PAUL FALCONER (1807-1879, britisk): Kvinne med vannkrukke 1871, opp, 50x39 cm. (ovalt). Sign. og datert ntv.
Prisantydning: ( 7000 - 8000)
Solgt for: 4000