Katalognr.: 100
Auksjon: 05.06.2010
ONSAGER, SØREN (1878-1946): Sommerlandskap med kvinne -25, opl, 79x88 cm. Fullsign. og datert nth.
Prisantydning: ( 30000 - 35000)
Solgt for: 20000