Katalognr.: 75
Auksjon: 05.06.2010
BREKELENKAM, QUIRINGH (1620-1668, hollandsk): Interiør med lærer og elever, opp, 49x38 cm. Sign. QB ntv. Ant. rest. bakplate.
Prisantydning: ( 50000 - 60000)
Solgt for: 40000