Katalognr.: 75
Auksjon: 05.06.2010

BREKELENKAM, QUIRINGH (1620-1668, hollandsk): Interiør med lærer og elever, opp, 49x38 cm. Sign. QB ntv. Ant. rest. bakplate.

Prisantydning: ( 50000 - 60000)

Solgt for: 40000