Katalognr.: 129
AAMODT, ASBJØRN (1893-1966): Lektere på Seinen, Paris 1920, akvarell, 28x40 cm. Fullsign. og datert nth. Boken Reiser og riss 1944 av kunstneren selv medfølger.
Solgt for: 3400