Katalognr.: 115

RIIS, BENDIK (1911-1988): Nordiske iskrystallede snebjørger 1945, tegning, 18x32 cm. Fullsign., datert og påført tittel under tegningen. Utstillingshefte 1994 medfølger.

Solgt for: 4200