Katalognr.: 108
JOHNSON, KAARE ESPOLIN (1907-1994): Drøm -58 (Gutten med konkylien), lito. 45/150, 37x29 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 12000 - 15000)
Solgt for: 11000